Вінниця прощалась з добрим хіпі Тарасом Сичем, який загинув в …

Вінниця прощалась з добрим хіпі Тарасом Сичем, який загинув в …


Більше сотні людей прийшли зранку до вінницької філармонії на прощання із загиблим в зоні АТО 48-річним Тарасом Сичем. Серед них військові з нашивками мотопіхотного батальйону «Київська Русь», вінницька Самооборона, рідні, близькі та рядові вінничани


Прощання з загиблим розпочалось о 10.00. Ще перед тим як ритуальна служба привезла домовину біля філармонії почали збиратись люди. Близько півгодини тривала панахида. Потім священик запросив до слова всіх бажаючих. Говорили дядько загиблого та побратим з батальйону «Київська Русь». Далі, до початку мітингу-реквієму, ще годину чекали приїзду представників влади. Весь цей час більшість людей чекала на вулиці.
Тарас Сич пішов на фронт після київського Майдану. Служив кухарем в мотопіхотному батальйоні «Київська Русь».
– В червні минулого року в Тараса померла мати, – розповідає дядько загиблого Володимир Сич. – Він приїздив з АТО з нею попрощатись, але на похороні не був. Поїхав у переддень. Говорив: «матір я не підніму, а хоч там і не начальник, але не хочу щоб хлопці йшли в бій голодними». Зранку видзвонився, що вже на місці.
Тарас Сич загинув під Дебальцеве. Снаряд розніс кухарський намет підчас мінометного обстрілу. За словами дядька, після кількох днів обстрілів проведених в бліндажі Тарас вийшов зварити бійцям їжу.
– Батько говорив, що на війну потрібно йти через ситуацію, що склалась в країні, – розповідає дочка загиблого Ася. – Говорив, що йде воювати заради мене та онучки. Про те що він загинув мені розказала волонтерка.
– Він був старим добрим  вынницьким хіпі, – розповідають друзі загиблого  Іван Грицаєнко та Герман Потапов. – Ми з ним багато разом працювали. Саме з його «подачі» прочитали багато нових книг, до який самі б ніколи не добрались.
За словами хлопців, Тарас Сич свого часу багато подорожував автостопом. Їздив по СССР сам та з дочкою і дружиною.
– Останнього разу ми зустрічались коли він приїжджав з АТО на Новий рік, – розповідає Герман Потапов. – Він зателефонував мені і сказав: «Приходь, хіпі з війни повернувся».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>