Віра Брежнєва ніжно привітала матір з днем народження

Автор: Соціальні мережі

Співачка Віра Брежнєва привітала мати з Днем народження. Зірка запостила фото святкового торту, який підготувала для рідної людини разом з сестрами.

“Happy children, happy mom ❤️. Кращий твій подаруночок це ми солодкі дівчинки)) діти пупсів розібрали відразу”, – підписала фото Віра Брежнєва.

Пізніше зірка поділиласяь знімком, на якому позує с сестрою, мамою та донькою.

Автор: Соціальні мережі

Автор: Соціальні мережі

Соня Кіперман також запостила сімейне фото, на якому зображені всі жінки родини.

“Who run a world?…GIRLS!”, – підписала словами з відомої пісні Бейонсе Софія Кіперман.

Нагадаємо, мати співачки Віри Брежнєвої розповіла за що критикує доньку. Жінка давно не звертає уваги на плітки навколо її зіркової дитини.

“Нещодавно написали з Росії, що по телебаченню показали, що Віра вагітна, я, авжеж, запитала, тому що я теж про це можу дізнатися, як мама остання. Перші роки я засмучувалась, плакала, коли читала негатив про Віру, тому що ніхто не знає її краще, ніж її мама та її рідні. Потім перестала читати і заспокоїлася”, – говорить мати Віри Брежнєвої.

Тамара Галушка додала, що єдине за що переживає, це здоров’я доньки.

“Можу критикувати, що вона мало їсть чи схудла, багато працює. Я її питаю: “що ти їла?” і вона мені розповідає”, – говорить мати зірки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>