Віра Брежнєва підтримала бажання доньки переїхати до США

Віра Брежнєва підтримала бажання доньки переїхати до США
7 Дней

Співачка Віра Брежнєва прокоментувала у передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1 бажання доньки поїхати до Америки. Дівчина щиро зізнається, що мріє про цю країну і навіть обрала університет, в якому хоче навчатися.

“Я її дуже розумію, не тому, що “подалі від мами”, а тому, що це Америка, новий досвід, нові обрії, Якщоб я мала такі ж можливості свого часу, то вчинила б так само”, – говорить Віра Брежнєва.

Раніше зірка прокоментувала модельний досвід доньки Соні. Дівчина пройшлася подіумом на Тижні моди у Нью-Йорку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Донька Віри Брежнєвої знялася в новорічній фотосесії

“Я не можу сказати, що я дуже заохочую це, але я не заважаю. Я хочу, щоб вона зрозуміла, що це, відчула, і потім можливо це допоможе у житті зробити правильний вибір стосовно професії. Тому що я хочу, щоб мої діти не йшли на завод, як мені пророкував мій батько, а займалися професією, яка приносить задоволення”, – говорить Віра Брежнєва.

Співачка переконана, що робить все, аби не зіпсувати доньку.

“Я думаю, що я правильно строга мама. Я знаходжу слова і спосіб спілкування, для того, щоб не розпестити доньку”, – каже співачка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>