Віталія Чунтула вже за три тижні чекали вдома живим (ВІДЕО) – Информационное Агентство

В Чернівцях сьогодні попрощалися з Віталієм Чунтулом, який загинув в зоні проведення АТО 23 липня.

Військового призвали за мобілізацією 14 серпня 2015 року, старенькі батьки свого єдиного сина чекали вже незабаром вдома. Майже 20 років Віталій пропрацював ліфтером у Чернівецькій лікарні швидкої допомоги

Віталій Чунтул служив оператором-радіотелефоністом розвідувально-спостережного взводу 54-го окремого розвідувального батальйону.

Загинув біля селища Гнутове поблизу Маріуполя, внаслідок прямого попадання снаряду в окоп при потужному мінометному обстрілі наших позицій, розповідають побратими. Під час того обстрілу загинули троє українських бійців.

Валерій Мовчанюк, заступник чернівецького обласного комісара: «Міна попала прямо в окоп, почався обстріл, сховалися в окопі і міна попала в той окоп, де він знаходився»

Василь Гуда, родич Віталія: «Він не втікав, не відказував нікому. Я йому казав, що він може не йти, бо в нього батьки старі,але він казав, буде що буде, побачимо. Його того року в августі призвали, менше місяця ми його вже додому чекали»

Марія Тодирович, колега Віталія: «За його доброту самі кращі слова про нього можна сказати. Він нікому ні в чому не відказав, безвітказний був хлопчина, добротний і дуже дружний. Він шанував своїх батьків і дуже їх любив. Він казав, що повернеться скоро, казав, щоб ми не переживали, що ми ще будемо працювати, що це все закінчиться, це не буде вічне»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>