Віце-президент “Карпат” у жорсткій формі відповів Вернидубу: хай сам їде до Іспанії і чогось доб'ється

Віце-президент львівських “КарпатОлег Смалійчук жорстко “пройшовся” по головному тренеру луганської “ЗоріЮрію Вернидубу після його висловів.

Зазначимо, що Вернидуб нещодавно прокоментував шалений інтерес до воротаря луганчан Андрія Луніна, яким за чутками цікавиться італійський “Інтер”.

“Відпустіть вже цього молодого хлопця. Йому 19 років, а ви його спіймали. Пишете і пишете. Можна поїхати, два роки посидіти та пропасти, як футболіст. Швед де був, в Іспанії? Багато награв? Я читав. І мільйон заплатили, і те й інше. Супер зірка. Зараз в Карпатах ледве виживає. Не ламайте долі цим молодим хлопцям”, – сказав Вернидуб.

Цей коментар не сподобався Смалійчуку, який вирішив заступитися за Мар’яна Шведа.

“Нехай Вернидуб спочатку сам поїде до Іспанії і чогось доб’ється. Або сам виростить гравця і організовує йому трансфер в потужний європейський клуб. І тільки тоді обговорює рівень його гри.

“Ледве-ледве” зараз грає Зоря. І не варто перекладати свої проблеми з хворої голови на здорову. Нікому не дозволю ображати своїх гравців – це право є тільки у тренерського штабу та вболівальників”, – цитує слова Смалійчука офіційний сайт “Карпат”.

Нагадаємо, що Швед у 2015 році перебрався до складу іспанської “Севільї”, проте закріпитися у основі цього клубу йому так і не вдалося. Згодом Швед повернувся до львів’ян. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>