Віце-прем'єр-міністр виступає за створення реєстру організаторів концертів

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко вважає необхідним створити реєстр організаторів масових заходів, які запрошують виконавців з Росії, що порушують українське законодавство, передає Ukr.Media.

“Треба скласти реєстр організаторів, які запрошують на фестивалі і концерти порушників українських законів з Росії. Щоб за такими діячами стежити особливо”, – написав Ст. Кириленко у своєму акаунті в Твіттер в неділю.

Як відомо, у Києві з 28 червня по 2 липня проходить музичний фестиваль “Atlas Weekend 2017″. В рамках культурного заходу діють 8 сцен і, за анонсами організаторів, виступлять понад 200 артистів.

При цьому на заході повинні були виступити, однак не були пропущені в Україну прикордонниками огляду на порушення чинного законодавства російські виконавці Найк Борзов, Бьянка і соліст групи Dolphin Андрій Лисіков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>