В аеропорту Донецька затишшя, в інших районах обстріли …

В аеропорту Донецька затишшя, в інших районах обстріли …

За добу позиції українських військових обстріляли 69 разів, заявляють у штабі АТО.

За минулу добу незаконні збройні формування здійснили 69 обстрілів позицій української армії, передають у суботу вранці в штабі АТО.

“Під вогонь з РСЗВ БМ-21 “Град” потрапили Кримське, Щастя, Трьохізбенка, Тоненьке, Піски і Дослідне. Окремі населені пункти були обстріляні по кілька разів”, – йдеться в повідомленні.

За словами військових, під обстріл також потрапили Піски, Щастя, Миколаївка, Мар’їнка. “Пізно ввечері біля Мар’їнки і Майорська відбулися бойові зіткнення з бандитами. Терористи рухалися з боку Олександрівки та Горлівки відповідно”, – повідомляють у прес-центрі АТО.

Хто спровокував війну на Донбасі?

Силовики запевнили, що “зараз в донецькому аеропорту відносне затишшя, ситуація контролюється”. “Інформація щодо просування наших військ в глибину Донецька не відповідає дійсності”, – зазначили у відомстві.

В районі Маріуполя ніч пройшла спокійно, польотів безпілотників не зафіксовано.

В аеропорту Донецька кілька днів тому поновилися бої між сепаратистами й українськими військовими. У п’ятницю представники ДНР заявили про повний контроль над аеропортом.

За словами бійців, обстріли ведуться не тільки по терміналах, а й по всіх позиціях української сторони.

Вранці суботи, 17 січня, більше десяти артилерійських залпів з боку бойовиків були випущені по Пісках, а по позиціях біля терміналу за добу скоєно більше сотні мінометних обстрілів і кілька десятків залпів з установок Град.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>