В.Гройсман доручив спростити перетин кордону до кінця року

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення Державній фіскальній службі та Державній прикордонній службі спростити систему перетину кордону до нового року, щоб людина не виходила з автомобіля, а до неї підходили прикордонник і митник. Таке доручення він дав на засіданні уряду, передає кореспондент УНН.

Прем’єр наголосив, що людина під час проходження митного контролю “бігає з паспортом як скажена від віконця до віконця, в одному з яких сидить митник, а в іншому прикордонник”.

“Я вимагаю, спільний наказ ДФС і прикордонній службі, немає чого людям, які подорожують, виходити з автомобіля і бігати з цими документами… Тому, будь ласка, до нового року переробіть всю систему. Прийшов прикордонник, взяв паспорт у людини, пішов зробив свою роботу. Митник підійшов до автомобіля, подивився, якщо потрібно, і поїхали далі (подорожуючі – ред). Цей подвійний контроль нікому не потрібен. Давайте цю “совєтчину” забирати з системи обслуговування людей”, – наголосив В.Гройсман.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>