В Донецькій області сили АТО збили черговий російський …

В Донецькій області сили АТО збили черговий російський …


Підрозділ протиповітряної оборони України збив в Донецькій області черговий російський безпілотний літальний апарат (БПЛА). Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

За інформацією відомства, апарат «Орлан-10», що стоїть на озброєнні російської армії, здійснював розвідувальний політ на висоті понад 2 тисячі метрів.

Літак-розвідник був знищений ракетою зенітного комплексу «Стріла-10».

«Після падіння БПЛА був досліджений фахівцями. Вони повідомили, що оптична камера залишилася неушкодженою. Разом з тим пристроїв для збереження інформації в безпілотник не було, це свідчить про те, що літак-розвідник здійснював передачу інформації в режимі онлайн», – додали в Міноборони.Наголошується, що це вже третій безпілотник, збитий в зоні антитерористичної операції. Позиції українських військових після польотів БПЛА часто піддавалися артилерійським обстрілам.

Раніше «Публіцист» повідомляв, що сили АТО збили ще один російський безпілотник, який шпигував за українськими силовиками (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>