В НАТО заявили, що не бачать прогресу в процесі відведення …

В НАТО заявили, що не бачать прогресу в процесі відведення …


У НАТО не зафіксували істотного відведення російських військ від кордону з Україною. Про це заявив сьогодні командувач об’єднаними силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав, повідомляє «Associated Press».

Генерал зазначив, що виведення всіх російських військ є «важливою частиною нормалізації ситуації» в цьому районі.

«Ми вітали б виведення військ від кордону, адже ми з тривогою спостерігаємо за тим, що відбувається», – заявив Бридлав.

При цьому він зазначив, що в НАТО не зафіксували «значних рухів» російських військ від кордону.

«Тепер ми будемо дивитися, чи буде виконано цю обіцянку», – сказав Брідлав.

Генерал зазначив, що можна багато говорити про наміри Росії, але насправді «дуже значне угруповання залишається на кордоні і, як і раніше є можливість увійти на схід України, якщо таке рішення буде в підсумку прийнято».

З генералом погодився і генерал Франк Горенц, який очолює об’єднане командування ВПС США і НАТО в Європі: «Факти такі, що поки є лише заяви про відвід військ, а дії залишаються колишніми».

Нагадаємо, що 11 жовтня президент Росії Володимир Путін доручив міністрові оборони РФ Сергій Шойгу відвести війська, які проходили навчання на полігонах в Ростовській області (Росія), в місця постійної дислокації (детальніше).

На наступний день в Міноборони Росії заявили, що вже відводять війська Південного військового округу від кордону з Україною (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>