В ОАЕ відхрестилися від поставок зброї Україні

В ОАЕ відхрестилися від поставок зброї Україні

В МЗС Еміратів зазначили, що на даний момент постачати Україні зброю не будуть.


порошенко оаэ

<!– :       –>

Міністерство закордонних справ Об’єднаних Арабських Еміратів стверджує, що договір про військово-технічне співробітництво, підписаний між Україною та ОАЕ, не включає угод на постачання зброї Україні. 

Як повідомляється в офіційному повідомленні МЗС ОАЕ з посиланням на представника країни Фариса Аль Мазруї, угода про військове співробітництво і співпрацю в сфері безпеки, підписана між Об’єднаними Арабськими Еміратами та Республікою Україна, в нинішньому вигляді не включає ніяких договорів щодо купівлі-продажу зброї. 

“Ця угода є частиною майбутнього співробітництва між двома країнами в цьому напрямку”, – цитує МЗС ОАЕ його слова. 

У той же час, по поверненню з військової виставки IDEX-2015 в Абу-Дабі, президент України Петро Порошенко заявив, що укладені контракти на “десятки мільйонів доларів”, які “визначили терміни постачання для українських Збройних Сил необхідних оборонних коштів”. 

У той же час, радник глави МВС Антон Геращенко стверджував, що в ОАЕ досягнута домовленість “у галузі поставок Україні певних видів озброєнь і військової техніки“. 

За матеріалами: ZN.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>