В Оболонському суді помер підсудній

Чоловік помер, перебуваючи у кімнаті для конвою, йому «зненацька» стало зле. Прибулі медики не змогли врятувати підсудного, констатувавши у нього обширний інфаркт. Міліція вважає, що це «природня смерть».

28 липня до Оболонського районного суду міста Києва привезли підсудного, який притягувався до кримінальної відповідальності за нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження. Про це повідомляють у прес-службі столичної міліції.

«Коли чоловік перебував у кімнаті для конвою, йому зненацька стало зле», – стверджують в міліції. До речі, цього дня в Києві не було спекотно, йшов дощ.

«Правоохоронці негайно викликали медиків. Карета швидкої медичної допомоги прибула швидко, проте врятувати підсудного не встигли – він помер. Лікарі констатували у чоловіка обширний інфаркт. Тіло направлено на судово-медичну експертизу», – розповіли в УМВС в Києві.

«Слідчим відділом Оболонського районного управління міліції відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.115 (природня смерть). Проводиться перевірка», – проінформували в міліції.

OstanniPodii.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>