В Одеській області громадянина Росії, який займався …

В Одеській області громадянина Росії, який займався …


Овідіопольський районний суд Одеської області засудив громадянина Росії до п’яти років позбавлення волі за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

«Встановлено, що чоловік вступив у злочинну змову з невстановленою особою, з метою вербування одеситів для участі в бойових діях в Луганській області», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що чоловік намагався завербувати як бійця і снайпера за значну грошову винагороду ще двох жителів Овідіопольського району, щоб воювати на боці терористичної організації «Луганська Народна Республіка».

«В судовому засіданні вину обвинуваченого доведено в повному обсязі і засудили до п’яти років позбавлення волі», – повідомили у відомстві.

Росіянина судили за статтею ч. 2 ст. 110 КК України – «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

Також відзначимо, що 13 серпня прокуратура Одеської області повідомила про засудження місцевого сепаратиста до п’яти років позбавлення волі з трирічним іспитовим терміном. Згідно з висновком суду, він планував брати участь у спробах насильницької зміни влади в Україні. Повідомляється, що він вступив у злочинну змову з лідерами формування «Одеська дружина» та ще трьома мешканцями області про проходження спеціальної військової підготовки на території іншої держави.

Раніше «Публіцист» повідомляв, що СБУ затримала групу бойовиків з п’яти осіб, які готували серію терактів в Полтавській області (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>