В Одеській області під колесами вантажного потяга прогримів …

У результаті вибуху утворилися дві півтораметрові ями, з колії зійшли три вагони поїзда.

На залізниці в Одеській області під колесами вантажного потяга прогримів вибух. Про це повідомляє прес-служба обласного МВС.

“4 червня о 02:20 до чергової частини УМВС України на Одеській залізниці надійшло телефонне повідомлення про вибух на 1483 км перегону ст. Дачне – ст. Вигода (Одеська область). Вибух стався під час руху вантажного поїзда, в результаті чого сталося сходження трьох порожніх вагонів. В результаті вибуху були пошкоджені дві залізничні колії. На кожній із колій пошкоджено по дві залізобетонні шпали довжиною 90 см і відсутні фрагменти колій завдовжки по 50 см. На ділянці залізничних колій утворилися два поглиблення діаметром 150 см і глибиною 40 см” , – йдеться в повідомленні.

Жертв і постраждалих немає. Як повідомляє Укрзалізниця, рух на ділянці відновлено непарною колією. На місці працюють правоохоронці, вони з’ясовують обставини вибуху.

Раніше Служба безпеки України запобігла терористичному акту на залізниці в Харківській області. Про це 3 червня заявив на брифінгу Маркіян Лубківський.

На Луганщині стався вибух на залізниці

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>