В Одесі група невідомих захопила будівлю санаторію – РБК

В Одесі сьогодні, 23 лютого 2018 року, група невідомих захопила будівлю санаторію “Лермонтовський”. Про це повідомляється на сторінці санаторію у Facebook.

“В “Лермонтовському” – чергова спроба рейдерського захоплення. Всі, кому небайдужа доля здравниці, кому небайдужа доля Одеси – підходьте до нас!”, – йдеться на сторінці санаторію в Facebook.

Крім того, про спробу захоплення санаторію в Facebook повідомив адвокат Ілля Халдай, який захищає інтереси чинної адміністрації “Лермонтовского”, він також розмістив фотографії зброї, яка була у “загарбників”.

Також про спробу захоплення санаторію заявив депутат Одеської міськради Денис Григор’єв.

Як повідомляє місцеве видання “Думская“, сьогодні близько 7 ранку приблизно 70 співробітників приватної охоронної фірми увірвалися в санаторій, захопили адмінбудівлю і не пускають працівників. Крім того, наголошується, що на даний момент на місці присутні співробітники обласної поліції.

За інформацією видання, “права на санаторій оспорюють один у одного Міністерство юстиції і “Укрпрофоздоровниця”. Разом з тим, як наголошується, Халдай заявив, що “на сьогоднішній день є рішення, що вступило в силу, яке скасувало передачу здравниці Мін’юсту”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що восени минулого року в Одесі група невідомих намагалася захопити військову частину.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>