В прокуратурі повідомили, що екс-меру Слов’янська Нелі Штепі …

В прокуратурі повідомили, що екс-меру Слов’янська Нелі Штепі …


Екс-меру Слов’янська Донецької області Нелі Штепі загрожує довічне ув’язнення. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної прокуратури.

«Екс-голову міста звинувачують у закликах до зміни кордонів України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відділенні Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп і організацій. Максимальна санкція зазначених статей – довічне ув’язнення», – повідомляється в заяві.

Зазначається, що прокуратура Харківської області вже направила до суду обвинувальний акт.

Колишню чиновницю звинувачують у злочинах, передбачених частиною 3 статті 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинили загибель людей) і частиною 1 статті 258-3 (створення терористичної групи або організації) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що 11 липня Неля Штепа була затримана, а пізніше арештована на два місяці. Чиновниця підозрюється у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, які призвели до тяжких наслідків.

9 жовтня Харківський суд прийняв рішення залишити підозрювану під вартою до 12 листопада (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>