В районі Керченської переправи затонув російський суховантаж – РБК

В акваторії Чорного моря зазнав аварії суховантаж Російської федерації “Герої Арсеналу”. Про це повідомили в прес-службі МНС Росії.

“Сьогодні 19 квітня о 03:54 від прикордонної служби надійшло повідомлення про те, що був прийнятий сигнал SOS від судна “Герої Арсеналу” під прапором Панами. Координати знаходження судна: 440 49 8 СШ; 0360 34 8 Д, близько 14 морських миль від берега в акваторії Чорного моря. За попередньою інформацією, на борту перебувало 12 членів екіпажу”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією рятувальників, для уточнення обстановки на місце інциденту направили буксир “Демидов”, а також суду “Єпископ”, “Армада Навігатор”, “Барнет”, “Айгас” і “Аэлос”, що знаходяться в цьому районі.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами (морські хвилі сягають 3 м) і поривами вітру до 20 метрів на секунду проходження суден в районі попереднього катастрофи “не представляється можливим”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Атлантичному океані зник з радарів південнокорейський суховантаж Stellar Daisy, на борту якого перебували 22 людини.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Messenger


Telegram


Chrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>