В роботі сервісів Google по всьому світу стався збій

Gmail, YouTube, Drive, Карти Google у вівторок, 12 вересня, припинили роботу в ряді країн по всьому світу. Про це повідомляє Independent, передає Ukr.Media.

Як наголошується, що проблеми виникли у великий день у технологічному календарі, коли Apple презентувала три нові iPhone в 18:00 за британським літнім часом (BST).

Згідно з даними DownDetector, на які посилається видання, багато проблем з сервісами Google почалися приблизно в 16:00 BST в деяких частинах Великобританії, Франції, Північної Америки і Японії.

Вже через кілька годин в Google заявили, що вирішили проблеми, що зачіпають Google Suite.

Як повідомлялося раніше, наприкінці серпня в роботі соціальної мережі Facebook стався черговий масштабний збій, багато користувачів заявили про проблеми з доступом.

Так, деяким користувачам соціальної мережі не вдавалося побачити свою сторінку. За деякими даними, сторінки Facebook не завантажувалися у користувачів інтернет-браузера Google Chrome. У більшості випадків проблема вирішувалася очищенням кешу в браузері.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>