В СБУ та МВС чекають від Яроша заклику до бійців ПС під …

Зважаючи на небезпеку для мирних жителів, здійснюється евакуація населення одного із сіл Закарпаття, в першу чергу – дітей.

СБУ і МВС готові прийняти всі необхідні заходи для затримання угруповання, яке в суботу в Мукачевому брало участь в перестрілці і забарикадувалося біля одного із сіл Закарпаття, і зважаючи на небезпеку для мирних жителів здійснюють евакуацію населення, однак очікують, що ці особи складуть зброю і здадуться самі.

“Ці злочинці вбили одного і поранили чотирьох цивільних осіб. Поранено також шість правоохоронців, один з яких перебуває у важкому стані. Пострілами з гранатометів і кулеметів бандити знищили три міліцейські машини. Враховуючи небезпеку для жителів села, в районі якого забарикадувалися так звані бійці Правого сектора, здійснюється евакуація мирних громадян, в першу чергу – дітей”, – йдеться у заяві СБУ та МВС, оприлюдненій у ніч на неділю прес-центром СБ України.

Водночас, щоб запобігти можливому кровопролиттю, правоохоронці вимагають від незаконного збройного формування скласти зброю і здатися. “Всі затримані приготованим спецбортом будуть доставлені до Києва для об’єктивного та неупередженого розслідування”, – обіцяють у СБУ.

В СБУ нагадали, що в процесі переговорів заблоковані особи повідомили, що готові здатися, якщо до них звернеться нардеп і лідер Правого сектора Дмитро Ярош.

“Тому СБУ та МВС розраховують, що цей народний депутат зробить все, щоб переконати своїх прихильників скласти зброю, яку не можна застосовувати там, де немає війни, де живуть винятково мирні люди – за тисячу кілометрів від зони АТО і лінії зіткнення”, – заявляють у силових структурах.

Нагадаємо, 11 липня в Мукачевому Закарпатської області сталася перестрілка за участю осіб, які представилися бійцями Правого сектора.

Згідно з даними обласної прокуратури, конфлікт у Мукачевому розпочався після того, як 20 озброєних осіб у камуфляжній формі з написами “Правий сектор” і відповідними наклейками на автомобілях з метою розподілу сфер впливу призначили зустріч місцевим жителям в одному з кафе. Учасники зустрічі не змогли дійти згоди і відкрили стрілянину.

Працівниками міліції, які прибули на місце події, був заблокований виїзд з кафе, після чого озброєні особи відкрили вогонь на ураження по співробітниках органів внутрішніх справ з гранатометів РПГ 7, автоматів Калашникова, кулеметів ДШК й іншої вогнепальної зброї.

Народний депутат Антон Геращенко повідомив, що внаслідок перестрілки загинули три людини, ще семеро – поранені. Директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко повідомив, що серед загиблих – один цивільний.

У Правом секторі повідомили, що в Мукачеві загинули два їхні бійці, після чого вони відступили в гори. Також в організації заявили, що підняли за бойовою тривогою весь Правий сектор. Бійці ПС заявили, що готові здатися тільки після команди лідера організації Дмитра Яроша.

ЗМІ повідомили, що співробітники правоохоронних органів затримали підозрюваного у стрілянині в Мукачевому. Це 18-річний студент з Миколаївської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>