В січні Україна закупить 620 тисяч тон вугілля, в тому числі й з Росії

В січні Україна закупить 620 тисяч тон вугілля, в тому числі й з Росії

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості заявив, що у січні 2015 року Україна планує закупити 620 тисяч тон вугілля, в тому числі з Росії, оскільки в РФ на нього низька ціна та є переваги в логістиці.

9 січня заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрій Зюков під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі заявив, що із 150 українських вугільних шахт 115 перебувають на території окупованого Донбасу. Тому, за його словами, є потреба продовжувати закупівлі вугілля за кордоном, зокрема за існуючими контрактами з Росією та ПАР. Але ведуться переговори про майбутні поставки вугілля з Австралії, В’єтнаму та Казахстану.

За словами Юрія Зюкова, за період з вересня по грудень обсяг імпорту вугілля становив 2 млн. тон з РФ та ПАР. У січні 2015 року Україна планує закупити 620 тисяч тонн вугілля. В державному бюджеті передбачено виділення 1,8 млрд. грн. на закупки вугілля у 2015 році.

Щодо необхідності закупівлі вугілля у Російської Федерації, заступник міністра наголосив на його низькій ціні та перевагах логістики. Закупівельна ціна російського вугілля, за словами Зюкова, зараз є нижчою ніж собівартість українського палива і повинна складати 72-73 долари США за тонну.

OstanniPodii.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>