В українських паспортах замінять російську мову

Порошенко вирішив замінити в українських паспортах російську мову англійською.

Президент України Петро Порошенко підтримав електронну петицію про надання громадянам країни паспорта тільки українською мовою без російської мови. Згідно з відповіддю, оприлюдненою на сайті глави держави, Порошенко підтримує обурення громадян України про дублювання в паспорті друкованої інформації мовою держави, визнаної Верховною Радою України агресором проти України.

“Враховуючи патріотичну позицію підписантів, а також прагнення українського суспільства до інтеграції в Європейський Союз, вважаю за необхідне дублювання друкованої інформації в паспорті громадянина України російською мовою замінити англійською мовою як мовою міжнародного спілкування”, – йдеться у відповіді президента на петицію.

Президент повідомив, що скерував звернення до Кабінету міністрів з пропозицією забезпечити відповідно до компетенції внесення законодавчих змін для вжиття відповідних заходів.

Як повідомляв Кореспондент.net, нові ID-картки для ідентифікації людини, які введуть в Україні замість внутрішніх паспортів, будуть оформлятися з 1 січня 2016 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>