В Україну прибули військові США для розслідування теракту …

В Україну прибули військові США для розслідування теракту …

До Києва прибула група з 12 представників Європейського командування Збройних сил США для сприяння в розслідуванні обставин падіння збитого російськими диверсантами Boeing 777 в Донецькій області. Про це повідомляє пресслужба Пентагону.

За запитом Державного департаменту США група з 12 військовослужбовців буде оцінювати, давати поради і рекомендації посольству США та їх співробітникам щодо можливої ​​підтримки Нідерландів, Австралії, Малайзії та інших країн, які проводять розслідування і пошукову операцію на місці падіння Boeing, повідомив офіційний представник Міноборони США контрадмірал Джон Кірбі.

За його словами, американські військові, не виїжджаючи з Києва, надаватимуть експертні консультації зі зв’язку, логістики та зйомки.

Кірбі також зазначив, що з Росії продовжує надходити важке озброєння бойовикам на сході України через державний кордон, а війська РФ зміцнюються в прикордонних територіях.

Більше 10 тисяч російських військовослужбовців в даний час знаходяться на кордоні, але цифри – не ключовий показник у визначенні ефекту військової присутності в регіоні”, наголосив представник Пентагону.

Раніше повідомлялося, що терористи спробували блокувати роботу міжнародних експертів з пошуків жертв Boeing.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>