В Україні затримали бойовика ІДІЛ

СБУ спіймала в Харкові міжнародного терориста, якого розшукував Інтерпол.


ИГИЛ исламское государство

<!–       " " –>

Співробітники служби безпеки України спільно з прикордонниками затримали в Харкові терориста ІДІЛ, який перебуває в міжнародному розшуку.

Як повідомляє прес-служба СБУ, у листопаді 2013 року підозрюваний, виходець із Середньої Азії, відправився на заробітки до РФ. Згодом він опинився в Сирії, де приєднався до ІДІЛ.

“Пройшовши військову підготовку в тренувальних таборах терористів, іноземець став активним членом екстремістського терористичного угруповання і брав участь у бойових діях. Нещодавно чоловік прибув в Україну, сподіваючись сховатися від правосуддя”, – наголошується в повідомленні відомства.

В даний момент правоохоронці вирішують питання про його екстрадицію в країну, що іцініювала його розшук.

Раніше СБУ спільно з прокуратурою, поліцією та міграційною службою виявила кілька транзитних каналів переправлення іноземних бойовиків міжнародної терористичної організації ІДІЛ через територію України.

8 червня стало відомо, що сили Служби безпеки України провели успішну спецоперацію, фактично зірвавши серію терактів у Європі. Як повідомив глава відомства Василь Грицак, міжнародні терористи намагалися дістати в Україні зброю, щоб влаштувати низку терактів у Франції, в ході проведення футбольного чемпіонату Євро-2016.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>