В Україні збережеться спекотна погода, дощі – тільки на заході

Спекотна і переважно суха погода збережеться майже на всій території України.


leto_pogoda_zhara_solnce_sun.jpg

<!–      30 –>

У п’ятницю, 24 червня, без опадів, лише вночі в Одеській області та Прикарпатті, вдень у західних та Вінницькій областях пройдуть короткочасні дощі, грози, місцями град і шквали 15-20 м/с. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с, повідомляє Укргідрометцентр.

Температура вночі очікується на рівні 15-20°, на узбережжі морів до 23°, вдень 26-31°, на крайньому заході та півдні країни до 33°.

У Києві – без опадів, температура вночі 17-19°, вдень 27-29°.

У суботу, 25 червня, в Україні – без опадів, лише вдень в Карпатському регіоні місцями очікується короткочасний дощ, гроза, в окремих районах шквали 15-20 м/с. Вітер південно-східний, на півдні та сході країни північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 15-20°, на узбережжі морів до 23°, вдень 26-31°.

У Києві збережеться суха і спекотна погода з температурою вночі 16-18°, вдень 28-30°. Вітер південно-східний, 5-10 м/с.

23 червня в 9:00 температура води в Чорному й Азовському морях становила 25-28°; в Дніпрі біля Києва 22°.

Завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова дала детальний прогноз на найближчі місяці. Метеоролог повідомила, що влітку температурний режим буде нестійким. За її словами, рясні опади очікуються в кінці червня і в серпні, а самим сухим літнім місяцем буде липень.


За матеріалами:

Інтерфакс-Україна

,

DT.UA

,


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>