В Україні найближчими роками економіка зростатиме – експерт

Таку думку у ході круглого столу в Укрінформі на тему «Державний борг України: економічна ситуація» висловив президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер.

«Найближчими роками, якщо не буде зовнішніх незвичайних обставин, то ми продовжуватимемо повільне нарощування нашої економічної потужності без якихось несподіваних змін», – сказав Пасхавер.

Читайте також: Українські залізничники мають отримувати гідні зарплати — Гройсман

Він зазначив, що українська економіка протягом останніх 10 кварталів демонструє зростання, хай і невелике, але при цьому, темпи самого зростання повільно збільшуються. Така тенденція є дуже хорошим економічним параметром, який дає змогу говорити про те, що ми користуватимемося довірою у тих країн і організацій, у яких Україна позичатиме гроші.

Як повідомляв Укрінформ, ВВП України в другому кварталі 2018 року виріс на 3,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Також уряд у проекті бюджету на 2019 рік прогнозує, що наступного року темпи зростання ВВП становитимуть 3%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>