В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії, – Гройсман – РБК

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. Про це він повідомив в Facebook.

“В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. В жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон всім тим, кому в травні цього року субсидія була перепризначена на новий період – 2017-2018 рік”, – заявив Гройсман.

За його словами, ніяких документів або довідок субсідіантам повторно не потрібно подавати або доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена.

“Заява і Декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які: орендують приміщення; мають зміни в складі сім’ї – хто прописався або виписався за останній рік; хочуть отримати субсидію на тверде паливо”, – резюмував прем’єр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гройсман сподівається на якнайшвидший розгляд і прийняття держбюджету-2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>