В Україні склали перелік сайтів для заборони

Міністерство інформаційної політики впродовж понеділка опублікує список сайтів, які рекомендує заборонити через загрозу безпеці.

Про це в ході прес-конференції у понеділок заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець, повідомляє УП.

«Ми запропонували свій перелік сайтів, доступ до яких потрібно заборонити в Україні», – зазначив він. За словами міністра, там не було ні «Вконтакте», ні «Яндекса». «На сайті міністерства ви побачите цей список через кілька годин», – додав він.

Як стало відомо 31 травня, міністр інформаційної політики Юрій Стець написав заяву про відставку з посади за станом здоров’я.

На час перебування в лікарні міністр поклав функції виконуючого обов’язки голови відомства на свого першого заступника Еміне Джапарову.

У понеділок, 19 червня, спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що на даний момент відсутнє рішення профільного комітету щодо заяви про відставку Стеця.

Як відомо, 15 травня президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, серед яких «Аерофлот», соцмережі «Вконтакте» і «Одноклассники», компанія «Яндекс» тощо.

 

«Вголос»

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>