В «Укрзалізниці» заявили, що Україна не буде припиняти …

В «Укрзалізниці» заявили, що Україна не буде припиняти …


«Укрзалізниця» не планує припиняти залізничне сполучення з Російською Федерацією, в той час як Російська залізниця скасовує потяги, яку курсують в Україну.

Про це на прес-конференції заявив начальник департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення Державної адміністрації залізничного транспорту України Ігор Бреус, інформує «Публіцист».

Так, взимку між Україною та Росією курсуватиме 20 поїздів, з яких 19 формування залізниць України та 1 формування РЖД.

За словами Ігоря Бреуса, з 14 грудня РЖД відмінить лише чотири поїзди, що курсували територією України. Це поїзди № 59/60 Москва – Софія, № 15/16 Москва – Будапешт, № 33/34 Москва – Одеса та поїзд № 2/1 Київ – Москва, який курсуватиме через день і буде формуватися Південно-Західною залізницею.

«Наявних поїздів між містами Росії та України буде достатньо для повного задоволення потреб населення на перевезення залізничним транспортом, адже наразі пропозиція місць у зазначеному напрямку значно перевищує попит», – зауважив Ігор Бреус.

Також начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення повідомив, що між залізничними адміністраціями СНД погоджено, що новий графік руху поїздів, починаючи з 2015 року, буде вводитись у дію в другу неділю грудня. Раніше новий графік руху поїздів вступав у дію в останню неділю травня.

Раніше повідомлялося, що Російська залізниця з 14 грудня скасовує потяги в Україну, Азербайджан, Казахстан і Таджикистан (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>