В УПЦ МП їдко прокоментували результати Об'єднавчого Собору

У Московському патріархаті заявили, що канонічне значення проведення Об’єднавчого Собору в Україні та обрання їм глави єдиної православної церкви “дорівнює нулю”.

Про це заявив голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП архієпископ Климент.

Климент підкреслив, що даної позиції в УПЦ МП дотримувалися від початку шляху України до церковної незалежності.

“Наш архієрейський собор і синод неодноразово заявляли, що легітимність “об’єднавчого” собору дорівнює нулю. За цей час нічого не сталося, що б змінило позицію нашої церкви”, — підкреслив Климент.

Також у Московському патріархаті порівняли участь двох архиєреїв у Соборі з зрадою Христа його апостолом Іудою.

З 90 архієреїв УПЦ 88 утрималися від участі в Соборі. Про це повідомив голова відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату митрополит Волоколамський Іларіон.

“І лише двоє вирушили на “раду нечестивих”… Участь двох архиєреїв від канонічної церкви у заході, спрямованому на її руйнування, звичайно, не може не засмучувати. Але не будемо забувати, що серед дванадцяти апостолів був один Юда. Якби апостолів було 90, можна було б очікувати, що Іуд виявиться шість або сім, а не двоє”,   зазначив Іларіон.

Нагадаємо, хрест на пузі, сатана в бороду: путінський поп накинувся на Варфоломія в московському стилі. Московський попок оскандалився відповіддю Вселенському Патріарху.

Як повідомляв Знай. ua, Єпіфаній переміг після зняття одного з кандидатів на головну церковну посаду України. Об’єднавчий собор міг закінчитися грандіозним скандалом.

Знай. ua писав, Варфоломій відправив до Києва посланця, який втихомирить путінських попов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>