В УЄФА завели справу за виконання народного хіта про Путіна …

В УЄФА завели справу за виконання народного хіта про Путіна …

Про це інформує pressball.by.

УЄФА завів дисциплінарну справу щодо Білоруської федерації футболу і Федерації футболу України у зв’язку з поведінкою уболівальників команд під час відбіркового матчу чемпіонату Європи 2016 року, який відбувся 9 жовтня в Борисові. 

Поведінку білоруських та українських вболівальників розглядатимуть на засіданні дисциплінарного комітету УЄФА 13 листопада.

ФФУ ставлять в провину “скандування вболівальників на політичну тематику”, а також “кидання піротехніки” шанувальниками збірної України. БФФ може бути покарана за “політичні речівки фанатів”, а також за “недостатнє забезпечення безпеки на грі”.

Нагадаємо, під час матчу у Борисові вболівальники вигукували нецензурну пісню про Путіна. Також вболівальники обох збірних під час гри перегукувались гаслами “Слава Україні!” і “Живе Білорусь!”.

13 вболівальників після матчу були затримані білоруськими правоохоронцями за футболки із “забороненим” біло-червоно-білим прапором.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>