В УЄФА зазначають, що в'їзд будь-яких осіб на територію України є компетенцією відповідних держорганів – Інтерфакс

В УЄФА зазначають, що в'їзд будь-яких осіб на територію України є компетенцією відповідних держорганів

В’їзд тих чи тих осіб, зокрема охочих потрапити на фінал Ліги чемпіонів УЄФА 26 травня в Києві, на територію України є сферою компетенції відповідних органів влади країни, зазначають в УЄФА.

“В’їзд на територію України – це справа відповідних органів державної влади, і у нас немає ніяких інших коментарів із цього питання”, – сказали агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі УЄФА, відповідаючи на запитання про те, чи буде організація якось реагувати на можливу заборону в’їжджати в Україну, наприклад, представникам компанії “Газпром”, яка є одним зі спонсорів Ліги чемпіонів.

Як відомо, представники спонсорів турнірів УЄФА завжди є на таких подіях, як фінал Ліги чемпіонів, у складі так званої Сім’ї УЄФА.

Як повідомлялося, 4 травня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал під час спілкування з журналістами наголосили, що приїхати до Києва на фінал Ліги чемпіонів УЄФА зможуть усі охочі, окрім порушників кордону та законів України.

“В Україні раді всім гостям, окрім порушників державного кордону, які є у нас у базах даних, окрім тих, хто незаконно відвідував Крим, окрім тих, хто порушує закони України або приїжджає з провокаційними цілями, прапорами якихось неназваних республік”, – зазначив А.Аваков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>