В центрі Києва міліція зірвала «сходку» впливових грузинських …

В центрі Києва міліція зірвала «сходку» впливових грузинських …


У Києві співробітники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України затримали трьох впливових «злодіїв у законі», які влаштували свою «сходку» у ресторані в центрі Києва.

Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав глава МВС України Арсен Аваков.

«Враховуючи ситуацію в Україні, троє «злодіїв у законі» одного з найвпливовіших на території колишнього СРСР злочинних кланів намагалися вирішити питання перерозподілу сфер впливу в Україні», – зазначив він.

Аваков повідомив, що цю «сходку» організували кілька представників клану Мераба Джангвеладзе. Серед них – 38-річний уродженець Кутаїсі, «злодій в законі» на прізвисько «Ватія», 33-річний «злодій в законі» на прізвисько «Лавасоглі Батумський», якого за останні 1,5 року міліція затримувала на території України 4 рази, а також представник «Сухумського» клану, 43-річний «злодій в законі» на прізвисько «Гуга».

У планах учасників зібрання було питання про взяття під контроль поставок енергетичного вугілля, а також пасажирських перевезень в Україні та незаконного видобутку бурштину. «Злодії в законі» планували використовувати в своїх кримінальних інтересах ті конфлікти, які, можливо, виникнуть після виборів. Для цього планувалося використати групи бойовиків, контрольовані «злодіями в законі» на тій чи іншій території.

«Наразі вирішується питання щодо добровільного видворення з подальшою забороною в’їзду на територію України для «злодія в законі» на прізвисько «Ватія». Затримані «Гуга» і «Лавасоглі Батумський» будуть поміщені в приймальник-розподільник Державної міграційної служби України. Надалі планується їх примусове видворення за межі території України», – повідомилив прес-службі МВС України.

Аваков також повідомив, що оперативники ГУБОЗ відзначають, що останнім часом спостерігається явна зацікавленість впливового клану «злодіїв у законі» Мераба Джангвеладзе в Україні, оскільки представники цього кримінального співтовариства систематично прибувають в країну.

«Ще раз підкреслю – в Україні стане набагато легше дихати, коли ми видворимо всіх іноземних «джентльменів удачі». Вони намагаються скористатися складною ситуацією іноземної агресії і взяти під свій кримінальний контроль український бізнес. Але ми системно встановлюємо, затримуємо і депортуємо представників кримінальних кланів. Ми не маємо наміру знижувати темпи, поки вони не запам’ятають – влада «злодіїв в законі» в Україні не буде. Це ще одна війна, і у нас достатньо сил для перемоги!» – наголосив Аваков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>