В ЄС запевняють: нові санкції проти Росії готові ввести в будь …

В ЄС запевняють: нові санкції проти Росії готові ввести в будь …

Лідери країн-членів Європейського Союзу відзначають, що нові обмежувальні заходи стосовно Росії можуть бути ухвалені в будь-який момент.

Про це йдеться у висновках Європейської Ради щодо ситуації в Україні, схвалених у п’ятницю на засіданні в Брюсселі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Європейська Рада нагадує, що Європейська комісія, Європейська служба зовнішніх дій і країни-члени зробили підготовчу роботу щодо необхідних заходів, про що був запит у березні. Таким чином подальші кроки можуть бути зроблені без затримки», – йдеться у висновках.

У документі наголошується, що до 30 червня мають бути вжиті необхідні кроки. Зокрема, угода про верифікаційний механізм під моніторингом ОБСЄ щодо припинення вогню та ефективного контролю за кордоном; повернення українській владі трьох пунктів перетину кордону (Ізварине, Довжанський, Краснопартизанськ), звільнення заручників і початок переговорів щодо імплементації мирного плану Петра Порошенка.

«Рада оцінить ситуацію, і, якщо буде потрібно, вдасться до необхідних заходів», – написано в документі.

Лідери ЄС також відзначили готовність зібратися у будь-який момент за необхідності схвалення будь-яких значних обмежувальних заходів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>