В Івано-Франківську відсторонили патрульних після зупинки п'яного полковника – РБК

В Івано-Франківську патрульні поліцейські зупинили водія за п’яне керування автомобілем, а за це їх відсторонили від служби. Цю ситуація взяв на особистий контроль генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

“Патрульна поліція Івано-Франківська зупинила авто з п’яним водієм. Ним виявився колишній полковник поліції, брат якого працівник прокуратури. Суд визнав провину звинуваченого за статтями 130 та 185 за кермування у нетверезому стані та непокору поліції. Але останній поскаржився, що патрульні зламали йому мізинець при затриманні і суд відсторонив командира екіпажу Леоніда Гончарука від служби. Попереду суд над лейтенантом”, – розповів глава МВС Арсен Аваков.

Він зазначив, що генпрокурор пообіцяв узяти цю справу під особистий контроль та відреагувати на ситуацію.

Аваков також наголосив, що неприпустимою є така ситуація, коли поліцейські боятимуться зупиняти п’яних водіїв.

“Це дуже тривожні сигнали і потрібна миттєва рішуча реакція громадянського суспільства. Саме час підтримати і захистити нових поліцейських, дати їм опору служити і захищати – не зламатися під загрозою реваншу старих “рішал” із не розформованих судів”, – заявив міністр внутрішніх справ.

Нагадаємо, раніше Арсен Аваков повідомляв, що за 9 місяців 2017 року поліція розкрила на 25,6% більше злочинів, ніж за аналогічний період 2016 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>