В Іспанії почався судовий процес у справі відомого футболіста Мессі

Зірку футболу і його батька за несплату податків можуть посадити у в’язницю майже на 2 роки.


месси золотой мяч 2015

<!– –>

В Іспанії почався судовий процес за звинуваченням в ухиленні від сплати податків футболіста “Барселони” і збірної Аргентини Ліонеля Мессі та його батька Хорхе Орасіо Мессі. Вони звинувачуються в тому, що в 2007 – 2009 році приховали від податкових служб 4,1 млн євро.

У разі, якщо батька і сина Мессі визнають винними, їм доведеться сплатити штраф у розмірі прихованої від фіскальних органів суми і відбути тюремне покарання строком 1рік і 10,5 місяців. Самі Мессі в суді будуть 2 червня, а вирок планується винести 3 червня.

Після публікації міжнародного журналістського розслідування Panama Papers міністерство фінансів Іспанії оголосило, що починає додаткове розслідування відносно Мессі. Документи журналістського розслідування свідчать, що футболіст є співвласником офшорної фірми Mega Star Enterprises, заснованої 8 лютого 2012 року.

3 квітня міжнародні журналісти-розслідувачі (OCCRP і ICIJ) і цілий ряд великих ЗМІ одночасно опублікували розслідування “Панамські документи”, в якому йдеться про численні офшорні компанії, використовувані лідерами держав, політиками і відомими спортсменами. У документах згадуються 72 нинішніх або колишні голови держав, а також високопосадовці, бізнесмени та діячі культури.


За матеріалами:

AFP


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>