В Іспанії суд звільнив 6 затриманих за підготовку референдуму про незалежність Каталонії – РБК

В Іспанії суд звільнив 6 затриманих за підготовку референдуму про незалежність Каталонії. Про це повідомляє ABC News.

“Шістьох осіб, затриманих в рамках спецоперації в зв’язку з підготовкою референдуму про незалежність в Каталонії, звільнили в п’ятницю”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, в заяві судових органів Каталонії йдеться, що шестеро осіб відмовилися давати свідчення в п’ятницю, коли вони постали перед суддею. Ще кілька людей також були заарештовані в середу, але пізніше були звільнені.

У заяві також говориться, що 6 осіб перебувають під слідством за непослух, зловживання владою і розтрату. До них належать Хосеп Марія Юве, генеральний секретар з економічних питань регіону та другий віце-президент регіону Оріол Джункерас.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ Іспанії посилило контингент поліції в Каталонії на північному сході країни перед референдумом про незалежність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>