В італійській Генуї рухнув міст: загинули десятки осіб, завали досі розбирають – сюжет

Трагедія в італійській Генуї – через обвал мосту загинуло щонайменше 35 людей. Ця кількість може ще зрости. Десятки людей були травмовані. Станом на вечір вівторка, 14 серпня, – і досі триває розбирання завалів. За уточненими даними, у момент падіння на мосту їхали 30 легкових автомобілів та три вантажівки. Міністр внутрішніх справ Італії скликав термінову кризову комісію. Докладніше в сюжеті:

100 метрів конструкції впали, коли мостом їхали десятки автівок. Багато людей опинилися у пастці під завалами. Рятувальники намагаються дістати з-під уламків загиблих та вцілілих. Витягають і понівечені авто. Загальна протяжність переправи – понад 1 кілометр. Вона пролягає над житловими будинками, складами та залізницею. Якби обвалилися інша частина мосту, жертв могло бути значно більше. Під’їзні шляхи до мосту нині перекриті.

Рятувальники припускають – потужні зливи розмили конструкцію мосту. Саме тому вони не витримали навантаження. Очевидці ж розповідають про удар блискавки, яка могла спричинити обвал. Ремонтували переправу в 2016 році. Підрядник твердить – усі важливі елементи були в належному стані. Критичних тріщин тоді не виявили. Міністр інфраструктури та транспорту виїхав на місце пригоди. А голова італійського МВС скликав кризову комісію, яка має обговорити наслідки катастрофи та заходи задля запобігання такого у майбутньому.

В Італії рухнув 50-метровий міст, десятки загиблих – ФОТОLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>