В Google Maps тепер можна віртуально відвідувати музеї

В Google Maps з’явилась функція віртуального відвідування музеїв в усьому світі. Пошукова система зробила цифрові версії культурних осередків та інтегрувала це в карти.

У Google Arts Culture вже створили додаток для перегляду робіт художників. В програмі також є віртуальні тури і навіть функція “Shazam для картин”, яка може визначити автора будь-якого твору.

Однак після цих функцій компанія не зупинилась та інтегрувала нові можливості. Тепер у додатку можна гуляти по віртувальним музеям та навіть читати анотації до представлених експонатів.

Читайте також: Силует із води, який біжить: створили неймовірний ролик без використання графіки

Якщо в пошуку ввести картини Густава Клімта, то Google Maps автоматично представить список музеїв, в яких виставляються його роботи.

Окрім того можна побачити як картини виглядають в музеї та збільшити до максимального розміру, який доступний. В програмі Google Arts Culture вже взяли участь близько 440 музеїв. Компанії вдалося відсканувати понад 15 тисяч робіт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>