"Гальма і глюки": Складено рейтинг найбільш ненадійних смартфонів

У лідерах опинився один з найпопулярніших

Експерти компанії Blancco склали рейтинг найбільш ненадійних смартфонів 2018 року, повідомляє GSMArena. Фахівці перевірили кількість звернень в сервіс центри по США, і склали рейтинг найбільш ненадійних моделей смартфонів.

Лідируючими в рейтингу виявилися моделі від Samsung 27,4% звернень в сервісні центри серед всіх виробників. Однак це не дивно, з огляду на той факт, що південнокорейський виробник має найбільшу частину ринку серед всіх виробників Androidсмартфонів.

chrome_2018-07-13_20-40-59
gsmarena.com

Друге місце зайняли пристрої від Xiaomi 14,2% звернень, що говорить про те, що телефони Mi і Redmi найчастіше виходять з ладу. А це дивно, адже частка ринку Xiaomi невелика.

Пристрої Apple знаходяться в окремій категорії, і за даними Blancco, iPhone 6 і 6s є найбільш ненадійними (22% і 16%), з удвічі більшою кількістю поломок, в порівнянні з аналогічними версіями Plus (9% і 8%).

chrome_2018-07-13_20-41-07
gsmarena.com

Blancco також вказали, з якими проблем найчастіше стикаються користувачі Androidсмартфонів. Проблеми з продуктивністю (34%), проблеми з фотокамерою (14%). Далі йдуть відмова мікрофона, зарядки і слухового динаміка.

У власників iPhone і iPad інша картина. Найчастіше відмовляє Bluetooth модуль, проблеми з WiFi і гарнітурою ділять друге і третє місця, а замикає топ поломок, відмова мобільних даних і вихід з ладу GSMмодуля.

chrome_2018-07-13_20-42-28
gsmarena.com
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>