Генеральний директор Динамо: "Інформація про трансфер Гармаша в Бешикташ – маячня і провокація"

Динамо не веде перегорів  з турецькими клубами з приводу можливого трансферу півзахисника столичного клубу Дениса Гармаша.

Про це заявив генеральний директор київського клубу Резо Чохонелідзе.

“Це маячня і провокація – все, що я можу сказати з даного приводу. Ніяких переговорів з клубами Туреччини, а тим більше по Гармашу, який нещодавно відновився після травми і на якого розраховують в нашій команді, не було. Той, хто це придумав, напевно, навіть не розуміє, скажімо так, субординації у футбольному клубі, коли і як відбуваються певні речі”, – зазначив він.

“Перед стартом сезону головний тренер вирішує, хто йому потрібен у команді, які позиції потребують підсилення. Все це узгоджується з президентом. Ніхто інший за своєю ініціативою не може вести переговори. Повторюся, вважаю це провокацією, щоб створити нехороші відносини між футболістом, тренером, мною і президентом клубу. Динамо зараз набирає, добре входить в сезон, і, може, комусь це не подобається”, – наводит слова Чохонелідзе matchday.ua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>