Генпрокурор виступає за вільне володіння зброєю

Шокін вважає, що українці мають право на вільне володіння зброєю.

Українці повинні мати можливість захищати свою приватну власність зі зброєю в руках. Про це в інтерв’ю Голосу України заявив Генпрокурор Віктор Шокін.

“Я буду відстоювати прокуратуру, яка б захищала, насамперед, людей. Люди, а потім держава, тому що держава це і є люди. У тому числі і приватну власність людини. До речі, на мій погляд, вона повинна бути чітко виписана в законодавстві, а людина повинна мати можливість захищати її, у тому числі і зі зброєю в руках. На жаль, у нас це не зроблено. Я вніс до РНБО свої відповідні пропозиції, їх підтримали, в тому числі – Президент України”, – повідомив Шокін.

Також генпрокурор висловив сподівання на ухвалення закону про зброю.

“Сподіваюся, що буде прийнятий закон про зброю, реєстрацію, можливість її придбання і весь комплекс питань, якими займається МВС”, – сказав Шокін.

Нагадаємо, в грудні минулого року у Верховній Раді був зареєстрований законопроект “Про громадянську зброю і боєприпаси” №1135-1, який дозволить врегулювати питання придбання, зберігання і використання громадянами зброї.

Без довідки від психіатра. У ДНР “узаконили” бойову зброю

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>