Генсек ООН вважає, що мінські домовленості в цілому …

Генсек ООН вважає, що мінські домовленості в цілому …

Пан Гі Мун констатував, що Рада Безпеки не змогла виробити єдину позицію щодо України та Сирії.


пан ги мун

<!–      –>

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив, що на сьогоднішній день домовленість Мінськ – 2 про припинення вогню, як видається, в цілому дотримується, однак ситуація дуже хитка”.

“Всі учасники повинні проявити щиру готовність здійснити угоди про припинення вогню Мінськ – 2″, – заявив Пан Гі Мун, передає “Центр новин ООН”.

За словами Генсека ООН, “для відновлення миру і стабільності в Україні вирішальне значення буде мати дотримання режиму припинення вогню”.

Він зазначив, що Рада Безпеки ООН не може домовитися про єдиний підхід до розв’язання конфліктів в Сирії та Україні.

“Сьогодні ландшафт у сфері безпеки стає все складнішим. На полі бою знаходяться кілька гравців, а багато інших діють за лаштунками”, – заявив Пан Гі Мун.

У свою чергу президент України Петро Порошенко вважає, що мінські домовленості зазнали провал. “Правда полягає в тому, що угода не працює”, – підкреслив Порошенко в інтерв’ю газеті Bild. Порошенко звинуватив Росію в порушенні режиму припинення вогню. “Щодня з російського боку знову стріляють, часто понад 60 разів на день – у цілому перемир’я порушувалось 1100 разів“, – зазначив він.


За матеріалами:

DT.UA /


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>