Генштаб ЗСУ відправить спостерігачів на навчання "Захід-2017"

Про це повідомляє прес-центр Генерального штабу ЗСУ у мережі Facebook.

“Українська сторона підтверджує факт запрошення представників України для спостереження за ходом військових навчань “Захід-2017″, які мають відбутися на території республіки Білорусь за участю військ Російської Федерації”, – пише прес-центр.

Зазначається, що у відповідь на запрошення білоруської сторони в період з 16 по 20 вересня за ходом навчань спостерігатимуть два українські верифікатори.

Окрім України, запрошення до спостереження за навчаннями “Захід-2017″ отримали Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Швеція та Естонія.

  • Україна не виключає, що після завершення російсько-білоруських військових навчань “Захід-2017″ російський військовий контингент може залишитися у Білорусі, аби в такий спосіб тиснути на Україну та країни НАТО. 
  • Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевняє, що його держава не вестиме агресивних військових дій проти України, а також не дозволятиме це іншим. Окрім того, він називає ці навчання “відкритими” й запрошує на них міжнародних спостерігачів.
  • Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що після російсько-білоруських навчань “Запад-2017″ російські військові не залишаться на території Білорусі.
  • Разом з тим Путін подав на затвердження Держдуми законопроект, який дозволяє лишитися у Білорусі частинам ВПС та ППО.
  • У липні повідомлялося, що російські військові, які почали прибувати до Білорусі для участі в навчаннях “Захід-2017″, пересуваються містами зі зброєю та без знаків розрізнення.
  • 21 серпня у мережі з’явилися зображення військової техніки з Росії, яка прибуває до Білорусі для участі у військових навчаннях “Захід-2017″, які відбудуться 14-20 вересня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>