Геращенко: Україна звернеться до Інтерполу з вимогою …

Геращенко: Україна звернеться до Інтерполу з вимогою …

Українські правоохоронці планують звернутися до Інтерполу з пропозицією оголосити лідера Чечні Рамзана Кадирова в розшук як небезпечного злочинця

Про це в ефірі одного з українських телеканалів зазначив народний депутат, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Еспресо.TV.

“У нас відкрили кримінальне провадження за статтею 345 або 346 (погроза державному діячу), оскільки вони є народними депутатами, державними діячами і їм зокрема не можна публічно погрожувати”, – зазначив Геращенко.

Він зауважив, що відкрите кримінальне провадження базується на заяві самого Кадирова про необхідність затримати народних депутатів Юрія Березу, Ігоря Мосейчука та Андрія Левуса і передати їх до Росії.

“Ми будемо звертатися у Інтерпол з пропозицією розшукувати його (Кадирова, – Ред.) як небезпечного злочинця. І Інтерпол вже не зможе затягувати тут час… Бо це вже чистий кримінал – закликати викрадати і в подальшому катувати депутатів іншої країни. І якщо нам вдасться оголосити в Інтерпол розшук Кадирова і він буде затриманий, наприклад, в Кушавелі, то Україна може вимагати видавати його Україні”, – додав Геращенко.

Нагадаємо, раніше в СБУ повідомили, що порушили кримінальну справу проти чеченського лідера Рамзана Кадирова за фактом погроз на адресу народних депутатів Юрія Берези, Андрія Левуса та Ігоря Мосійчука.

Все по темі: Антон Геращенко, Рамзан Кадиров, Інтерпол

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>