Герой футбольного дня. Владислав Калитвинцев – UA

Владиславу Калитвинцеву уже 24-и. Називати його “перспективним” у такому віці – гріх. В такому віці футболіст повинен бути вже сформованим, повинен вести за собою тієї чи іншої команди, повинен досягати високих цілей.

Владислав Калитвинцев – талановитий вихованцець академії київського “Динамо”. Але ситуація складалася так, що завоювати місця в першій команді столиці Владислав не міг. Правий фланг “Динамо” давно закріплений за Андрієм Ярмоленком, на лівому часто використовуються дороговартісні легіонери. Тому для Калитвинцева шлях був лише один – відправлятися по орендах, або ж поневірятися в дублюючій команді київського “Динамо”.

Владислав Калитвинцев (Черноморец)

Останніх півтора року Владислав на правах оренди виступав за “Чорноморець”. Сезон 2015/16 Калитвинцев може занести собі до активу. Він був основним футболістом одеської команди, надаючи грі “моряків” необхідних креативу і швидкості. Невдалим можна вважати хіба що період першої половини сезону 2016/17, коли Владислав або не потрапляв до основи “Чорноморця”, або виступав блідо. На його рахунку в поточному сезоні – дванадцять матчів, в яких Калитвинцев спромігся лише на дві гольових передачі. В грі півзахисника явно відбувся спад (вплинули також проблеми зі здоров’ям), який віддалив Калитвинцева від мрії стати основним футболістом “Динамо”.

Зміни відбулися кардинальні. Калитвинцев не просто залишив “Чорноморця”, а залишив України, підписавши контракту з командою другого німецького дивізіону. “Ерцгебірге” наразі – аутсайдер Бундесліги 2 і один з претендентів на виліт. Але перспективи у колективу, зважаючи на досить агресивний стиль гри та мінімальне відставання від рятівних позицій, не такі вже й туманні.

Калитвинцеву важливо якнайшвидше знайти себе в новій команді і не повторити долі, наприклад, Хомченовського, який також вирішив змінити України на другий дивізіон топ-чемпіонату і банально зник з радарів.

Владислав Калитвинцев (Черноморец)

В аспекті цього переходу досить цікавою є й позиція київського “Динамо”. Столичний гранд легко відпустив талановитого гравця, навіть не допускаючи, очевидно, думки про те, що Калитвинцев міг би принести користь команді Сергія Реброва. Команді, яка наразі переживає непрості часи в плані комплектації.

Це рішення різко контрастує з рішенням донецького “Шахтаря” щодо Караваєва. Олександром зацікавився “Фенербахче”, але відпустити свого футболіста до Туреччини на повноцінний контракт “гірники” не схотіли, бачачи в ньому можливе підсилення “на чорний день”. У “Динамо” ж, очевидно, переконані, що Калитвинцеву місця в першій команді не знайдеться за будь-яких обставин. Тому й вирішили скористатися шансом розвантажити зарплатної відомості.

Важко прогнозувати того, як далі складеться доля Владислава. Можливо, цей перехід стане відправною точною, поворотним моментом в кар’єрі. А можливо, з нього почнеться новий важкий етап боротьби за визнання.

Фото – UA-Футбол

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>