Герой футбольного дня. Юнес Беланда – UA

З Юнесом Беланадою – класична “динамівська” історія. До Києва приїхав неординарний, цікавий, навчений футболіст, але з тих чи інших причин свого потенціалу в “Динамо” розкрити не зміг. Причини, насправді, типові, але про них варто говорити в іншому місці.

Аби легіонер остаточно не перетворився на сіру масу, менеджмент “Динамо” цілком слушно вирішив відправити Беланду в оренду, заробивши тим самим трохи грошенят і сподіваючись заробити більше. “Шальке” – хороша команда, а чемпіонат Німеччини – гарний подразник, але Беланда опинився в новому середовищі не в той час.

З Андре Брайтенрайтером в “Шальке” не виходило. Команда боролася не лише з суперниками, але й з власними внутрішніми негараздами. Вболівальники і преса вимагали від тренера більшого, а він, – тренер, – досить гостро реагував на такі вимоги. Беланда непогано зарекомендував себе в стартових поєдинках, зігравши в тому числі й проти “Шахтаря” у Лізі Європи. Але в подальшому тренера настільки сильно накрили проблеми, що займатися адаптацією новачка не було коли.

Юнес Беланда (Динамо)

А новому тренерові “кобальтових” Беланда не потрібен. Ну, точніше, не потрібен за ту суму відступних, якої хоче “Динамо” (за безкоштовно, або за копійки “Шальке”, звісно ж, не відмовився б від Юнеса), тож Беланда повертається до “Динамо”.

Зважаючи на те, в якій формі Гармаш і Сидорчук (невідомо, коли вони вийдуть з кризи), а також на відхід Мігеля Велозу, Юнес Беланда в Києві зайвим точно не буде. Питання лише в тому, наскільки сам марокканський француз готовий грати за “Динамо” і відповідати тому рівню, який він демонстрував на початку своєї київської каденції.

Юнес Беланда (Динамо)

Тут вже запитання й до Сергія Реброва. Раніше вирували чутки, нібито в тренера конфлікт з Беландою, через який півзахисник пропускав відповідальні матчі “Динамо”. Сергій Станіславович, якщо він розраховує на Беланду гравця, мусить розпочати в стосунках з цим підопічним чисту сторінку і знайти слова, які б мотивували Юнеса викладатись на полі. Вдасться це тренерові, – “Динамо” отримає користь від цього футболіста; не вдасться – тоді перед менеджерами клубу постане завдання знайти гідного покупця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>