Глава ЛНР: Причина відключення електрики – диверсія

Глава ЛНР: Причина відключення електрики – диверсія

“Те, що відбулося – це диверсія, організована українською стороною”, – заявив “глава” ЛНР Ігор Плотницький.

Глава самопроголошеної “Луганської народної республіки” (ЛНР) Ігор Плотницький заявив, що масове відключення енергопостачання в Луганську стало результатом “диверсії, яку організував Київ”. Про це повідомляє Луганський інформаційний центр.

“Те, що відбулося – це диверсія, організована українською стороною”, – сказав він.

Плотницький зажадав від відповідних відомств провести ретельне розслідування причин і обставин події.

За його словами, енергетики заявили про те, що збої в електропостачанні були викликані явно цілеспрямованим відключенням другого енерговводу, що живить місто від Луганської ТЕС.

У ЛНР не виключають терактів, спрямованих на дестабілізацію ситуації. Спецназ задіяний для контролю електропідстанцій після знеструмлення частини міста, зауважив Плотницький.

У Міненерговугілля обіцяють не відключати світло найближчим часом

Нагадаємо, 31 грудня близько 18:00 у двох з чотирьох районів Луганська відбулося масове відключення електроенергії, а також передавачів стільникового зв’язку, що призвело до збоїв у роботі мобільних телефонів.

Відразу після інциденту був розгорнутий оперативний штаб, який зайнявся організацією ремонтно-відновлювальних робіт. Зокрема, незабаром вдалося відновити живлення за резервними схемами тепло- і водопостачання найбільш важливих соцоб’єктів, у тому числі медичних установ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>