Глава МЗС Угорщини: Нам все одно, що про нас думають, ми не маємо альтернативи для нафти з РФ

Угорщина вкрай залежна від сирої нафти з Росії і не розглядатиме можливість відмови від її отримання нафтопроводом “Дружба”. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто під час візиту до Казахстану, повідомляє PAP.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

“Нам все одно, що думають про це на Сході та на Заході. Це питання енергетичної безпеки, зараз без російської нафти підтримувати економіку (Угорщини) неможливо”, – сказав Сіярто.

2 травня уряд Угорщини заявив, що не підтримає ембарго на імпорт російської нафти, яке Євросоюз планує включити до шостого пакету санкцій проти Росії.

  • 19 квітня 2022 року Сіярто обґрунтував відмову Угорщини від надання військової допомоги Україні твердженнями росіян, що вони все одно нібито знищують склади з поставленою зброєю. Він також заявив, що “угорський народ не повинен платити за цю війну, тому ми не підтримаємо запровадження санкцій щодо постачання газу та нафти”.
  • 28 квітня Сіярто підтвердив, що Угорщина готова використати схему платежів, створену Москвою, для оплати російських нафти та газу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>