Гнап про українське військо: Нині у нас – покращена маленька …

ZIK

Зараз в Україні військо – це покращена маленька радянська армія, водночас у Росії – велика покращена радянська армія. У такому протистоянні перемагає більша армія, тож українське військо слід реформувати і робити сучасним.

Таку думку в ефірі проекту «Марафон до Дня Незалежності України» на телеканалі ZIK висловив політик Дмитро Гнап.

Дмитро Гнап зауважив, що перед тим, як готуватися до ймовірного силового сценарію звільнення окупованих українських земель, слід реформувати військо.

«Бо в нас тепер справді оновлена армія, ми подивилися прекрасний парад. Єдине, що все ж таки частково це покращена маленька радянська армія, а в Росії – велика покращена радянська армія.

У такому протистоянні, зрозуміло, перемагає більша армія. Нам треба настільки реформувати наше військо, щоб воно справді було сучасним, щоб була нова система керування військами, нові способи війни, координація між військовими підрозділами була справді на НАТОвському рівні», – наголосив політик і додав, що лише тоді Україна зможе повертати свої території.

«Особливо, коли Росія послабиться, а вона почне розвалюватися у недалекому майбутньому», – переконаний Дмитро Гнап.

Голова партії «Основа» Андрій Ніколаєнко зауважив, що минулої доби на Донбасі загинули п’ятеро українських бійців через те, що досі Україна не має жодної стратегії.

«У цьому й полягає проблема сьогоднішнього керівництва держави, що в нього немає ні дипломатичної стратегії, і вона погодилася на те, що їй було запропоновано Путіним у Мінську. Не маючи власної дипломатичної ініціативи, вона не долучається, і ми обговорюємо сьогодні питання миротворців, ті, які нам знову запропонував Путін, а не українська сторона», – зауважив Андрій Ніколаєнко.

Нагадаємо, 23 серпня у Дніпрі під час урочистостей до Дня українського прапора Президент України Петро Порошенко вибачився за те, що у 2014 році заявив про швидке завершення Антитерористичної операції на Донбасі.

Додамо, сьогодні у центрі столиці відбувся військовий парад. Захід, приурочений до 27-річчя незалежності України і століття відродження української державності, став наймасштабнішим за останні роки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>