Гокінг приголомшив заявою про “астероїд-сигару”

Астероїд Оумуамуа, що в перекладі з гавайської означає “посланець здалеку, що прибув першим”, вважають кораблем прибульців. Стівен Гокінг розпочав проект пошуку життя в космосі.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “ТСН.Україна”, сигароподібний астероїд Оумуамуа у сонячній системі вперше побачили 15 жовтня на відстані 2,5 млн кілометрів від нашої планети, що у 85 разів більше, ніж розташування Землі від Місяця. “Посланець здалеку” викликав увагу вчений через свою цікаву форму, схожу на сигару. Його довжина становила близько 500 метрів, а ширина складала 80 метрів.

“Дослідники, які працюють над космічними перевезеннями на великі відстані, раніше висловили думку про те, що форма сигари або голки є найбільш вдалою для міжзоряного космічного корабля, оскільки це дозволяє мінімізувати тертя і пошкодження від міжзоряного газу та пилу”, – говорить Гокінг.

Через те, що Оумуамуа не залишає за собою скупчень космічного пилу, вважають, що він створений із металу чи каменю, тобто щільного матеріалу. Зараз вирішено визначити, чи випромінює він електромагнітні хвилі, які нехарактерні для природних небесних тіл. Для цього буде використовуватися спеціальний радіотелескоп. Таким чином планується встановити існування позаземного життя.

Як раніше писала “Народна Правда”, 12 листопада з космодрому НАСА “Уоллопс Айленд” був здійснений успішний запуск ракети-носія “Антарес”. Ракета доставить вантажний модуль “Сігнус” до Міжнародної космічної станції.  

Також зазначалося, що напередодні Хеллоуїна Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору США (NASA) опублікувало плейлист, який складається з “страшних” космічних звуків. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>